O nas

O nas

Jesteśmy Mistrzami Tortów i Słodkości. To nasza pasja, miłość i całe życie. A że to nie zawsze bywa usłane różami, nasze wyroby rekompensują wszystkie mniej radosne chwile.

Jako właścicielka Tortownicy doskonale wiem, jak poprzez kubki smakowe i oczy wyzwolić moc endorfin. Jestem absolwentką szkół gastronomicznych w Polsce i Wielkiej Brytanii, ukończyłam też szereg szkoleń i kursów cukierniczych. Od wielu lat pracuję dla małych cukierni i sieci znanych marek, hoteli, sal bankietowych oraz klientów indywidualnych. W swoim życiu stworzyłam od projektu poprzez własnoręczne wykonanie tysiące tortów, ciast i deserów a każde z nich było absolutnie unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Świetnie znam tradycyjne receptury, ale nie jest mi obce także nowoczesne cukiernictwo, aktualne trendy smaków i dizajnu.

W naszej pracy – oprócz dążenia do doskonałości wizji i smaku – stawiamy na bezpieczeństwo sanitarne i higieny pracy. Posiadamy nawet zagraniczne certyfikaty BHP

received_838412406693408

Gorąco zachęcam do skorzystania z naszej miłości do słodkości,

Jagoda Olszewska

W swojej pracowni jako zespół pasjonatów stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, wysoką jakość używanych produktów i oryginalne pomysły i wykonanie. Nie produkujemy na skalę przemysłową, nie używamy mrożonych składników, substytutów jajek, drożdży czy śmietany. Gwarancją Państwa zadowolenia jest praca naszych własnych rąk, poświęcony czas i kreatywność. Z doświadczenia wiem, że nasze torty, ciasta i desery spełniają oczekiwania nawet najbardziej wyszukanych gustów.

Jagoda Olszewska

TORTOWNICA

Tego nie da się podrobić!

Jesteśmy dla Was

od poniedziałku do soboty w godz. 7 – 19

odbiór z punktu w centrum Zgierza
dowóz w obrębie 40 km od Zgierza